5. 2. Den - V bytě tety

26. ledna 2013 v 19:47 | marťanky |  Růžová budoucnost
Sárka začala povídat: ,,Holky, souhlasíte s tím seznamem?"
Holky: ,,Naprosto!" Jenom Terka vznesla dotaz: ,,Ale kam to všechno dáme? koně toho tolik neuvezou..." Sárka odpoví: ,,O tom jsem taky přemýšlela. Teta - přesněji řečeno mamka Mii - má nádherný kočár, do kterého se to dá naskládat. Ale musíme se naučit vypřahat a zapřahat koně, takže honem do stájí!"
Holky zamíří do stájí a o pár hodin později řekne Mia: ,,Holky, nechcete si pro jistotu to vypřahánía zapřahání zopaakovat?", holky ji za to ,,s klidem" poslaly do temného místa na jejím těle: ,,Víš, jak mě bolí zadek? Víš, jak mě bolí ruce? A víš, jak se mi kroutí vnitřnosti??". Mia s potlačovaným smíchem přitaká: ,,Dobře, dobře.. Ani si nechcete dát pár koleček na rozehřátí? ". Holky na ni skočí a za chvíli nebohá oběť zmožena lechtáním, křičí: ,,Už bubu mlčet!" a tento slib byl s doporučením jednomyslně přijat.

Holky se rozloučí a nemohou se ani dočkat prázdnin, které se blíží mílovými kroky... Sára s Bárou se ale už dřív rozhodly uspořádat rozlučkový večírek, na který pozvaly holky i kluky, co mají rádi koně, spolužáky ze školy a kamarády.
Oslava se měla pořádat před ZŠ Kladská a sebou si měli účastníci vzít: plavky, jakýkoli míč, od maminek malé drobnosti k jídlu, ručník, mýdlo akod umí hrát na nějaký nástroj, ať ho vezme s sebou a pobavíme se i poslechem hudby. A protože Sárka hrála na bicí, Barča na E-kytaru, Viki na trubku, Teri na klavír a Mia na saxofon, holky ještě nacvičovaly vystoupení, které mělo být zlatým hřebem večera.
Přišel poslední večer před vysvědčením a holky byly u Sáry a Báry, protože tam přespávaly. A protože Sárka s Barčou byly organizátorky akce, kontrolovaly ještě přesný počet lidí, jídlo, které přinesou osoby z domova, zábavu, počasí, atd..
A Teri, Mia a Viki se ujišťovaly, že mají vše připraveno na týdny s koňmi. Na úžasné týdny s koňmi!
Vše bylo hotovo a připraveno a tak holky usnuly jak dudci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.