10. Disco

26. listopadu 2013 v 17:11 | Gill |  Růžová budoucnost
 (Pohled Báry)

Kluci, protože si mysleli, že na diskotéce budou mnohem hezčí holky, dorazili tam s náskokem čtvrt hodiny před holkami. Ty se ještě venku líčily a upravovaly. Když tam nakonec vstoupily, byly nejhezčí a všem klukům, i jejich spadla znovu dolní čelist. A hned k nim spěchali. Jejich kluci, ale "nadšení" postřehli a proklestili si k nim cestu a pozvali je ke stolu a všem ostatním sklaplo.
Ale pánové nedokázali zabránit tomu, aby je místní krasavci neprovedli, tak se to snažili omezit alespoň tím, že s holkami tancovali co nejvíc. Dan, protože byl na svůj věk poměrně vysoký a Mia naopak malá, tak byl o půl hlavy větší a prováděl ji nejvíce.
Zayn, kterému se docela líbila Sárka a pořád se kolem ní motal, najednou odpálkoval jednoho kluka: ,,Hele kámo, dej si odpich, tahle je moje.". Jen co kluk odejde, rozzlobená Sára se do Zayna pustí, ale předtím ho odtáhne trochu stranou: ,,Mily Zayne, co tím myslíš, že jsem tvoje? Já nejsem ničí!" vmete mu do tváře. ,,Milá Sárko," odpoví jí Zayn, ,,protože jsem o rok starší než ty, tudíž mám za tebe určitou zodpovědnost. A navíc, nemohl jsem dovolit, aby tě osahával.", ,,Nechtěl mě osahávat," opáčila Sára, ,,chtěl se mnou tancovat!". ,,To je úplně jedno, snad jste tu s námi a ne s těmi uchy, co asi ani neví, co je to Praha!" ukončí Zayn. Sára se však jen tak nevzdá: ,,Milý Zayne," začne, ,,ty jsi tak domýšlivý, samolibý nebo tak blbý, že ti nedošlo, že to, že jsme tu s vámi neznamená, že musíme tancovat jen s vámi! A nejsi ty nějak urážlivý?" pokračuje, ,,Ten kluk byl určitě méně hezký než ty, ale zřejmě mnohem čestnější. Určitě je lepší než ty, takže já za ním jdu!". Zayn najednou Sáru chytí, přitáhne si ji do náruče a znenadání ji políbí. Sárka je tak šokovaná, že se ani nebrání, to mu dodá odvahu a polibek prohloubí. Když skončí, musí se Sára pořádně nadechnout, aby neomdlela. Chvíli přemýšlí a pak povídá: ,,Doufám, že se to zopakuje za jiných podmínek. mezitím, co dostala pusu, tančila Viki s Cechurou, Terka s Alexem Novým a Barča s Alexem Golfem..


Při tanci jsme našli společné téma, a tím byli, jak jinak, psi. Právě jsme spolu vedli v našich očích důležitou debatu o tom, zda je do paneláku lepší velký či malý pes. Najednou jsme se dostali k tomu, s kým jsme chodili. Řekla jsem mu, že už jsem s někým nějaký čas byla. Od něj jsem se dozvěděla, že rande zatím nezažil. Poté jsme záhadným způsobem přišli k tomu, co si myslíme o lásce. Řekl do písmene stejný názor, jaký jsem měla já! Z náhlé radosti jsem mu bez rozmýšlení vlepila pusu. Trvalo sekundu, než jsem si uvědomila, co jsem právě udělala a rozpačitě jsem utekla na záchody. Po čtvrt hodině jsem vylezla, stále červená jako malina. Alex za mnou přišel a pokračovali jsme dál v debatě, jako by se nic nestalo, ale.. chytil mě za ruku a už mě nepustil.


V tu dobu Viki s Cechurou váleli rokenrol a poté byl ploužák. Marek si ji honem "pojistil" a šli tancovat. Mára zakormidloval do stínu, kde nikdo nebyl a začal s ní mluvit o tom, co se dělo po tom, co odešla z Roháčovek. Přitom jí, ale pořád při tanci posouval ruku ze zad na zadek a Viki mu ji zase vracela a plácala ho.
Když už to nevydržela, rozehnala se hlavou a drcla ho do čela. Uviděla hvězdičky a když prokoukla, viděla, že je Marek v bezvědomí, tak se nad ním sklonila a než se nadála, už na něm ležela a dívaly se na ni spiklenecky a šibalsky tmavé ořechové oči. Potom dostala pusu, poprvé v životě! imgres.jpg

Terka s Novým si celý ploužák povídali a ona zjistila, že Alex je ve skutečnosti chytrý, hodný a nezkažený kluk. Jednu chvíli ale zmizel.. A když se vrátil, přinesl jí nádherný stříbrný řetízek. Terka se mu vrhla kolem krku a než se nadál, dala mu pusu na tvář. imgres.jpg Tomu se to zdálo málo, tak ji popadl do náruče, zašil se s ní do kouta a tam jí málem celou zlíbal.Úžasný

K rybníku se všechny dvojice vrátily spolu, před stanem se rozloučily polibkem a šli spát. Holky a kluci si ještě chvíli povídali.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.