11.Debata

26. listopadu 2013 v 18:11 | Gill |  Růžová budoucnost
(Debata kluků)
,,To byl ale hezký večer." vydechnul Zayn. ,,Áách, cítím se jako v nebi.." přidal se Golf. ,,Se divíš twl?" nevyvracel mu to Krahujec, ,,Vždyť jsi tam celou dobu měl Martínkovou chycenou na udičku!" dodal, ostatní se rozchechtali a Alex zrudl. ,,To víš kámo," povídá Cechura, ,,takovéhle kočky si musíme hlídat. Golfe?" ten vmžiku přitaká a Zayn, Nový a Dan se přidají. Pánové, já se divím," prolomí ticho Nový, ,,jak hrozně jsou ty holky stydlivé. Představte si," vypráví jim s nevěřícným výrazem, ,,že Terka mi dala pusu jen na tvář.". Okamžitě mu přijde SMS od Terky: ,,To si ty nestydo myslíš, že tě budu na potkání líbat, když tě ani neznám? Mrkající". ,,Ty holky všechny tedy stydlivý nejsou. Barča mě líbla sama od sebe.Rozpačitý" řekne Golf na obhajobu holek. ,,No, já si s Miou pusu nedal," přidá se k nim konečně Dan, ,,ale ten její zadek mě přitahoval tak, že mi tam furt omylem klouzala ruka..Smějící se". ,,Já měl stejný problém," přitaká Cechura, ,,ale z toho, jak mě pořád plácala, mám úplně placatou lopatu.". ,,Ty myslíš, že mě nebouchala?" opáčí Dan, ,,Omyl kámo, ona mi tak dupla na nohu, že mám placku ještě teď," bolestivě se zašklebí, aby svým slovům dodal význam. ,,Pánové," pohodlně se posadí Zayn, ,,já měl tedy proti vám z pekla štěstí.." ,,To bylo slyšet," odpoví mu Krahujec, ,,hádali jste se jak na funuse!". ,,Nepřerušuj blbe," utiší ho Zayn, ,,ano, hádali jsme se, ale já ji pak dal pusu.. Pánové," sdělí jim svůj poznatek, ,,až budete chtít umlčet holku, tohle zaručeně pomůže a navíc je to nádherný." ,,Budeme se toho držet," odvětí sborově kluci. Poté se se svým extra intimním zážitkem svěří klukům Petr s Oldou. Kluci, kteří napjatě poslouchají se na konci Oldova příběhu rozchechtají a jdou spát.

(Debata holek)
,,Holky," začne Sárka, ,,to bylo nádherné. Já dostala od Zayna pusu.." ,,Já dala Alexovi pusu sama.." odvětí vesele Barča. ,,Mě ten nestyda furt sahal na zadek a nakonec jsem mu drcla do čela," pokračuje Viki, ,,on omdlel a když jsem se nad ním sklonila, podtrhl mi ruce a já na něm ležela. Pak mi dal nádhernou pusu.." ,,Já dala Alexovi N. pusu na tvář," šklebila se Terka, ,,ale jemu se to zdálo málo, tak mě chytil a dal mi pořádný polibek," dokončí svůj zážitek. Mia je celou dobu pozoruje a poté povídá: ,,No, já nic z toho nezažila, ale začal se mi líbit Dan," povídá s úsměvem, ,,prý studuje informatiku a má rád koně.. Dobrou noc," dokončí. ,,Dobrou," odpoví sborově holky.

Ráno se skupina probudí a hned balí. Mají v úmyslu jet do Krušných hor. Od začátku puťáku uběhl týden a tři dny. Původně bylo v plánu, že puťák bude na tři týdny, ale protože na zbytek prázdnin nemají žádný program, prodloží ho na dva měsíce.
Seno nepotřebovali, koně se o sebe postarali sami, stejně jako psi. Tak vyrazili.
imgres.jpg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.