9. Bláznivý den

25. listopadu 2013 v 21:04 | Gill |  Růžová budoucnost
 (Pohled Sáry)

Holky už ustájily koně, daly jim napít a teď se ráchaly se psy v rybníku, když dorazili kluci z nákupu, na který je Mia poslala.
Holky zrudly a honem se potápěly, aby je kluci nemohli moc sledovat. Ti se nerozpakovali, "hodili" nákup do vozíku a svlékali se do plavek, které měli na sobě. A za chvíli byli ve vodě.. A blbnuli, chytali holky, hráli si na vodníky a žraloky a holky přitom pištěly yž uši zaléhaly. Nakonec před nimi holky utekly ven a začaly dělat večeři.
Kluci přišli větřící jako psi i s těmi psy a už slintali hlady.


,,Tak, udělaly jsme večeři a vy nám za to přinesete dříví, uklidíte a umyjete se mýdlem a šamponem vy čuníci!" začaly jsme, když jsme je tak viděly, ,,A to všechno ještě před večeří. Večeři dostane jen ten, kdo bude mít pořádně umyté ruce a uklizeno, rozchod." dodáváme se smíchem. ,,A kdo nebude smrdět jako třeba Zayn, že?" přisadím si ještě a hned se otočím na patě a zdrhám před ním. Slyším, jak se kluci smějí a jdou splnit úkoly. To je pro osmičlennou partu kluků, asi lehké, protože je za chvíli s holkama tady vidíme znovu.
,,Tak krásky, hotovo," prohlásil celkem zbytečně Krahujec, ,,a teď si zasloužíte něco vy..". Z nedokončené věty koukalo něco nepěkného. A co taky, že, pomyslela jsem si, když Petr chytí Viki. Pak už to následovalo v rychlém sledu za sebou, že jsem ani nestačila stíhat. Dan chytil Miu, Alex Golf Barču, Marek Cechura Terku a pak i mě, Zayn a.. Každé nám násilím dali pusu! Poté promluvil Zayn: ,,Jak vidím, dámy potřebují zchladit.." nechtělo se mi tomu věřit, a ostatním holkám, jak jsem viděla také ne, když jsme se celé promáčené vyhrabaly z rybníka. Snad jediné Mie to nevadilo a vesele povídá: ,,Tak jdem se najíst."
A po večeři, kterou provázely zvuky z pánské strany, jako třeba "Ááách, to jsem potřeboval", "Ééch, já už nemůžu", "Krrrk" a nebo dokonce "Prrrd" a podobné nechutnosti, jsme se začali připravovat na....

DISCO!

Když jsme s holkama vylezly, hotové ze stanu, kluci už, oblečení v riflích, džínech či něčem lepším, stepovali u koziprdů a kontrolovali je.
Viděla jsem, jak pánům samým údivem málem upadla dolníčelist a milý Zayn dokonce zapomněl udělat své netrpělivé gesto, poklepat si na neviditelné hodinky. Dnes si poklepal na srdce a to už přeci něco znamená, pomyslela jsem si s úsměvem a vydala jsem se s holkama k nim.
Mia Sára Bára Viki Terka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.