12. AQUADISCO

24. června 2014 v 15:35 | Linn |  Růžová budoucnost
(pohled Sáry)

Mia měla mapu České republiky, jak ji chce projet, tak jsme se nad ní seskupili a objasňovali si určité věci. Mia, která měla s sebou notebook, se mrkla na internet a zjistila, že v jedné vesnici, kterou máme po cestě, má být vodní discotéka v aquaparku, se vstupným ve výší sedmdesát korun do osmnácti let, takže Mia bude s Danem jako jediná platit úlnohofnotné vstupné pro dospělé.
Plni nadšení jsme tam vyrazili, aby jsme tam byli už večer. pro koně jsme našly s holkama vynikající místo u jezera, přibližně půl kilometru od vesnice a psy jsme tam raději nechaly s nimi, aby je hlídali. Vyšňořily jsme se co nejméně, protože diskotéka byla ve vodě a jely jsme.
Když jsme dorazily na místo, zábava už byla, doslova a do písmene, v plném proudu. Kluci nás chytili do náruče, abychom se jim neztratili a našli volná místa na odpočívadlech.


Jako poděkování se jim dostala voda v krku, když jsme je hned poté shodily do bazénu. Co jsme, ale neměly dělat, bylo, tam skákat. Jakmile jsme se totiž ocitly ve vodě také, začal pěkný kolotoč. Jakmile jsme pochopily, co se chystá, začaly jsme zdrhat, jak nejrychleji to šlo. Naše drahé polovičky, kterým jsme zřejmě pošramotily jejich mužskou ješitnost se dravě pustili za námi. Nakonec to dopadlo, pro nás nevesele, i když pravda, příjemně, když nás kluci všechny pochytali. Potopili se s námi pod vodu a políbili nás.
A jejich příkladu následovali i ostatní pánové v aquaparku.
Párty se rozdělila na dva tábory. Holky proti klukům. A poněvanž to byl aquapark, místa bylo dost a za chvíli celá budova zněla smíchem, výskotem a hudbou.

DIARY: Oslava skončila ve čtyři hodiny ráno.. my jsme pak musely kvůli koním vstávat v šest hodin. Další den v nové vsi skončil a my jedeme dál.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.