13. Maletice

24. června 2014 v 16:40 | Linn |  Růžová budoucnost
(pohled Báry)

O pět hodin později nás zcela nadchla vesnička Maletice, o které se zpívá v lidové písničce "Na břehu Blanice". Kluci vyrazili do Technického lidového muzea a my šly s nimi, protože součástí prohlídky bylo i zdarma si vyzkoušet některé stroje.
A pánové zjistili, že to umíme na motorce. To bylo překvapení, ušklíbly jsme se nad jejich vyrazy. Smějící seSmějící seSmějící se Po prohlídce jsme si zajeli do muzea vín na okoštování loňské výroby. Do tábořiště jsme se vrátili v mírně podnapilé náladě. Když jsme se s holkama dopotácely opilým krokem ke koním, koukali na nás, jako by nám říkali: "A nezbláznili jste se?". Přišlo nám to hrozně k smíchu, takže jsme se rozřehtaly jako koně a šly je vyhřebelcovat. Kluci mezitím připravili oheň a opékali nad ním buřty. Samozřejmě jsme to nevydrely! Přiběhly jsme k nim jako psi a ukradli jim je z prutů. Nenechali to tak a rozběhli se za námi. Bohužel ale přišli pozdě, protože už jsme je měly v puse.. :) Tak nás šli nedobrovolně vykoupat. Strhla se bahenní bitva. Vzduchem létaly cákance a odporné, nevoňavé bahenní munice. Když bitva skončila, stálo na našich místech místo lidí třináct strašidel. Co nám zbývalo, šli jsme se znovu vykoupat, přičemž jsme se myli navzájem štětkou. Utíkaly jsme před klukama, vždyť to lechtá! V půl osmé všechno utichá. Rozcházíme se po dvojicích mezi stromy, kde se k sobě přitiskneme a věnujeme si prohloubený polibek na dobrou noc.
Konverzace holek

"Viděly jste ten jejich výraz," rozesměju se ve stanu, "když zjistili, jak to válíme na motorkách?". Holky se na mě podívají a rozesmějí se také. "Yes, to byla bomba, gymnastiku na motorkách pánové neprovozují!" přizvukuje Sára. Terka se přidá: "A Cechura si dokonce uprdl!". Zvedne se vlna smíchu, když si utíráme slzy od smíchu, ozve se Viki: "Jo, jo, nás holky jen tak něco nerozhází," mrkne na nás spiklenecky. "... a tihle panáci už vůbec ne!" dořekne ji Mia. Stoupneme si do kruhu a položíme ruce na sebe: "Neexistuje problém, co nemá řešení. V průšvihu táhneme za jeden provaz!" když zakřičíme poslední slovo, ruce, které už jsou nad našimi hlavami se od sebe odlepí a opíšou oblouk až skončí u těla.

Konverzace kluků


"Fíha, pánové," svalí se Zayn na spacák, "ty holky mě dneska překvapily. Kdo by řekl, že umí i něco jiného, než utírat koním zadky," zasměje se a za chvíli mu zabrní mobil: "Terka+Bára+Viki+Mia: Jaké zadky?! Sára: Jaké zadky?! Pořád lepší, než utírat ten tvůj ;)". Kluci, kteří mu četli přes rameno se vrátí do předchozích pozic. "Páni! Ta ti to dala sežrat," zasměje se Cechura, "ale před nima fakt klobouk dolů..". Po chvíli ticha se ozve Alex: "Hlavně Barča byla nejlepší.", "Ne, Viki," odporuje Cechura. "Ne, ne," vyštěkne Nový, "ani ta, ani ta, ale Terík!", "Ne! Mia is best!" vloží se do toho i Dan. Hádka se stupňuje, až to slyšíme i my a pak přeroste ve rvačku, které se nezúčastní pouze Krahujec, Petr a Olda. "Pánové, nechte toho," nevydrží to Krahujec, "dobré byly všechny, ale my jsme nejlepší, ne?" mrkne na ně spiklenecky. Kluci okamžitě přestanou a podívají se na něj a pak na sebe: "No jasně! Au, au, au.."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.