14. Letní slavnost

24. června 2014 v 17:47 | Linn |  Růžová budoucnost
(pohled Sáry)

Když jsme se ráno probudily, šly jsme se rychle podívat ke klukům. "Proboha," zděsíme se, "co jste dělali? Ty máš roztrhlé obočí, tay zas krev kolem nosu a ty dokonce díru v kalhotách!". Za chvíli přišla Mia s lékarníčkou a tak jsme se mohly pustit do ošetřování i přes velkou nevoli kluků. Skončily jsme až za dvě hodiny, tak velký byl odpor! Nejvíce se bránil Zayn, který se ale i nejvíce pral.

DIARY: Po ošetření balíme stany a vyrážíme na cestu. Půlka prázdnin ja za námi, stejně jako půl republiky..
Další zastávka je na Moravě, ve vesnici Jesenice. V Muzeu lidového umění jsme si vyzkoušely s holkama tkaní ubrusů, s klukama tesařství a broušení srpů...
Ochutnali jsme lidové recepty, jako je vánočka, jidáše nebo pletence..
Nedaleko vsi byl les, ve kterém byla veliká mýtina. Tam se pořádali diskotéky, máje či lidovky.. Dnes večer, jak jsme piozději zjistili, tam má být taneční oslava léta, mládí a lásky. Podmínkou bylo mít svíčku, kroj a víno či jiný alkohol a bylo to jen pro starší patnácti let.
Oblékly jsme se co nejvyzývavěji, nejpohodlněji a nejkrásněji. Když jsme tam dorazily, klukům dokonce svítily oči jako baterky. Pousmála jsem se a ohlédla po holkách. zareagovaly na kluky stejně.
Paseka byla kouzelná, svítily jen svíčky a mobily kluků, kteří neměli co dělat. Duněly decibely, milenci se objímali a vše se neslo ve jménu lásky, ale tak, aby to bylo snesitelné i pro kuky.
Rozhovor holek

"Holky, já jsem zamilovanáá," prohlásím, jen co vlezeme do stanu, "Zayn je prostě gentleman!". "A Golf je prostě úžasný," přidá se ke mně Bára s úsměvem. Viki přizvukuje: "A představte si, že Marek mi dal pusu!". "Já dostala od Alexe N. plyšové srdce," vleze do stanu Terka, " to je co, viďte?". "A co ty, Mio?" otočím se na kamarádku, která stále mlčí, "Povídej, povídej, čekáme..". "Není co.." odpoví Mia. "To není pravda," vykřikne Terka a hraje rozhořčenou, "viděla jsem je, jak se líbali!". Mie se rozlije po tvářích ruměnec: "No, OK, líbali jsme se, no a co?" přizná. "A co jiné páry?" kouknu po holkách, "Mě se docela líbil jeden hezký opálený blonďák..". podle očekávání mi okamžitě zacinká mobil. Mrknu na displej, od Zayna: A já ti nestačím, nevěrnice?!?. Přelétnu zběžně očima textovku a obratem píšu odpověď: To ještě nevím, ale jako tanečník jsi hm hm... no... docela zajímavý... Vzhlédnu od mobilu a vidím, že se holky tiše smějí. Naoko se na ně zamračím, ale pak se zasměju také.

Rozhovor kluků

"Pánové," ozve se Cechura, "jsem zabouchnutý...". "Bohužel, já taky!" přizvukuje Alex G., "Ale ještě si to neumím ujasnit.". "Zato já mohu s určitostí říct," zašeptá Zayn, "že se mi podařilo sbalit Sáru!", "Proč šeptáš" zeptá se Petr, Zayn se na něj podívá jako na blázna: "Aby mě neslyšela!" odpoví šeptem, "Ale já si myslím, že to sexy kočka v rudých šatech byla stejně nejlepší§" dopoví s šibalským výrazem hlasitě. Alex Nový se na něj pobaveně podívá: "Jsem zvědavý, jestli něco přijde," podotkne. "Jo, té jsem si všimnul také, ta měla prsa až u kolen," přidá se Dan k Zaynovi. Zničehonic začne Zaynovi drnčet mobil jako zběsilý a oznamovat jednu zprávu od holek za druhou:
Sára: Neboj, zítra budeš taky rudej! Barča: No, já myslím, že my máme hezčí prsa.
Terka: .... a nohy!
Viki: A navíc, jsme inteligentní, jestli sis nevšiml! Já měla možnost s tou "sexbombou" mluvit a ta má , řeknu ti, IQ bublajícího bahna!
Mia: Jo a ohledně té poznámky, čeká tě trest!
Kluci se smějí jak šílení a Zayn si utrápeně povzdechne: "Já to věděl, že se na mě sesypou..", "No jo, no, to ti mohlo dojít," otočí se na něj Nový, "že nás slyší. Ale já si myslím, že zítra bychom mohli jet dál, co?". "Jo, taky myslím," přitaká Golf, "tady už není žádná sranda..". Cechura zamyšleně přikývne: "Fajn, zítra jim to řekneme. Ale, co ty, Honzo?" obrátí se na Krahujce, "Nějak jsi v poslední době tichý. Nejsi nemocný? Nebo jsi se nám snad ZAMILOVAL?! TO NEPŘEŽIJEM!" svalí se na zem a předvede působivou mrtvolu. "Nech toho, blázne," zasměje se Honza, "Ne, jen je mi líto, že to rychle utíká. Máti už mi psala, kdy hodlám přivézt svůj zadek domů, abych si mohl připravit do školy! BLE!". Zničehonic se ozve Olda: "Zapomeňte na školu a pojďte spát!", zní otráveně.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.