15. Pouť

27. června 2014 v 17:45 | Linn |  Růžová budoucnost
(pohled Báry)

A tak, když kluci ráno ještě bloudili v říši snů a nočních můr, my už byly dávno vzhůru. Koně a psi byli najedení a čistí a teď se s námi koupou v rybníčku, zatímco pomalu vychází slunce. Máme už sbaleno, tak zbývá už jen probudit ty spáče. A právě v ten moment Sárku napadl trest, který včera Mia slíbila Zaynovi. Ten měl tvrdé spaní, že by ho ani harley neprobudil, takže když jsme ho vynášely ven, nic netušil.
Probrala jej až velmi studená voda z rybníka.
Kluci, které přilákal křik Zayna, se nejdříve smáli, až se za břicho popadali, ale pak se vrhli na pomoc kamarádovi. Ale to si dali! Skončili v rybnice také! Jo, kdo se směje naposled..

DIARY: Když jsme odjížděli, byli jsme připravení na tu vojnu, co nás čekala. Tentokrát se jelo celý den a noc, přestávky byly jen na jídlo a odpočinek koní i jezdců.

Když jsme konečně dorazili na místo, přivítala nás pouťová hudba. Daly jsme koním hodinku, dvě pohov a mezitím si vyjely s klukama do vsi. Koně jsme opět svěřily psům.
Když jsme přijely na pouť, zajásali jsme ! byl tam velký i malý řetízkáč, labutě, střelnice, tobogán, cukrová vata, houpačky, zmrzlina, prostě všechno. Jen koně tam chyběli. Itancovačka tam byla.
Utekly jsme klukům na velký řetízkáč a šel s námi jen Zayn a Golk
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.