Růžová budoucnost

16. Velký dostih

27. června 2014 v 18:57 | Linn
(pohled Sáry)

Následující den po dožínkách jsme pomohli jiným lidem. U Trenčína jsme zůstali tábořit ještě tři dny a pak nastal čas, jet dál. Odjížděli jsme s plnými břichy a spokojeným úsměvem na tvářích do Olomouce, kde jsme nakoupili věci do rezervace a přesunuli se do Horních Jeseníků. Bylo velké vedro a tak, jakmile jsme přijeli k rybníku, u kterého jsme měli v plánu rozbít tábor, vypřáhly jsme s holkama koně, odstrojily je a nasadily jim pouze ohlávku, ke které bylo připnuté vodítko. Ještě jsme se skočily převléknout do plavek a vběhly jsme s nimi a kluky do vody, jen psi hlídali naše tábořiště. Pak šli hlídat kluci a my zavolaly psy, aby se šli také vykoupat. Chytily jsme s holkama současně, jako bychom to trénovaly, koním vodítka a sklouzly z jejich hřbetu do rybníka. Plavaly jsme i se psy bok po boku na druhou stranu a zpátky. Když jsme byly na mělčině, vylezly jsme koním na hřbet a důjstotně vyjely ven, jen Bára a Terka mély po boku i své psy.

Klukům toto naše představení, ale přišlo jen k smíchu a Zayn vykřikl: "Dámy a zvěř, co chce spravit svět, zavítali také k nám a pak zas pojedou zpět!". Krásně to zrýmoval, pomyslím si s úsměvem, protože jejich smích je nakažlivý. Ale prázdniny se nám chýlí ke konci, tak jsme začali pomalu oklikou mířit do Prahy.

Poslední zastávka byla v Pardubicích. Duply jsme si a vyrazily na dostihové závodiště. Zjistily jsme, že na konci budou závody pro veřejnost a rozhodly se zúčastnit. Zaregistrovala jsem se jako jezdec na Fifi, arabském plnokrevníkovi. Barča jede na Orion, což je, také čistokrevný, anglický plnokrevník, Terka má Sněženku, Viki Bleska a Mia Matěje. K údivu všech přítomných, i nás, jsme se umístily jako nejlepší pětice.

Přišly jsme ke stupínku a svým způsobem si tleskly. Pomohly jsme si nahoru, přičemž Miu tam vyhodíme. První místo pro sebe ukořistila, z nás nejstarší a nejzkušenější, Mia. Rozhodčí jí předali zlatý pohár, sexy prádlo, na což jsme koukaly jako na zjevení, happy meal s kytkou a šampaňské. Barča na druhém místě obdržela stříbrný pohár, spodní prádlo s Hello Kitty a dudlík, přičemž jsme měly s holkama co dělat, abychom se neválely smíchy po zemi, jak na to nevěřícně zírala, happy meal s kytičkou a šampusem. Já, která jsem se umístila na třetí příčce jsem dostala bronzový pohár, spodní prádlo se Supermanem, happy meal, cigarety, kytku a šampáňo. Terka, která získala čtvrté místo a Viki, pátá v pořadí dostaly každá poukaz na dvotýdenní pobyt pro pět osob v pětihvězdičkovém hotelu v Chorvatsku, happy meal a pugét s dětským šampusem. Jakmile jsme zapózovaly fotografům, zakřičely jsme vesele: "Hurá!".
Později jsme se s kluky dohodly, že pojedeme příští rok v létě do toho hotelu v Chorvatsku, ale asi bohužel bez koní. Kluci ovšem podotkli, že mají motorky a můžou jet po dálnici rychlostí až sto dvacet kilometrů v hodině, tak jsme si s holkama řekly, že si seženeme kožené bundy, helmy a boty na motorku, které vydrží i velkou nepřízeň počasí a motorkářské pytle.
Ale poté, když jsme si pořádně přečetli poukaz, všimli jsme si, že je zajištěna i doprava. Měli bychom jet minibusem, který má k dispozici discoklub s barem, luxusní koupelnu, oddělené pokoje na přání, továrnu na čokoládu, gameroom a kuchyní. "Už se vidím u baru," prohlásí vesele Zayn, "můžou se tam objevit i barové tanečnice?". Otočím se na něj a pozvednu obočí: "Samozřejmě, že ano," odpovím mu, "my! Ale nikdo ti neřekl, že pojedeš s námi, tak jaký spěch?" ušklíbnu se. "Ale to se ví, že pojedu," zazubí se na mě, "vždyť by se ti po mě stýskalo...". Neudržím se a vypláznu na něj jazyk, jako malá holka.

15. Pouť

27. června 2014 v 17:45 | Linn
(pohled Báry)

A tak, když kluci ráno ještě bloudili v říši snů a nočních můr, my už byly dávno vzhůru. Koně a psi byli najedení a čistí a teď se s námi koupou v rybníčku, zatímco pomalu vychází slunce. Máme už sbaleno, tak zbývá už jen probudit ty spáče. A právě v ten moment Sárku napadl trest, který včera Mia slíbila Zaynovi. Ten měl tvrdé spaní, že by ho ani harley neprobudil, takže když jsme ho vynášely ven, nic netušil.
Probrala jej až velmi studená voda z rybníka.
Kluci, které přilákal křik Zayna, se nejdříve smáli, až se za břicho popadali, ale pak se vrhli na pomoc kamarádovi. Ale to si dali! Skončili v rybnice také! Jo, kdo se směje naposled..

DIARY: Když jsme odjížděli, byli jsme připravení na tu vojnu, co nás čekala. Tentokrát se jelo celý den a noc, přestávky byly jen na jídlo a odpočinek koní i jezdců.

Když jsme konečně dorazili na místo, přivítala nás pouťová hudba. Daly jsme koním hodinku, dvě pohov a mezitím si vyjely s klukama do vsi. Koně jsme opět svěřily psům.
Když jsme přijely na pouť, zajásali jsme ! byl tam velký i malý řetízkáč, labutě, střelnice, tobogán, cukrová vata, houpačky, zmrzlina, prostě všechno. Jen koně tam chyběli. Itancovačka tam byla.
Utekly jsme klukům na velký řetízkáč a šel s námi jen Zayn a Golk

14. Letní slavnost

24. června 2014 v 17:47 | Linn
(pohled Sáry)

Když jsme se ráno probudily, šly jsme se rychle podívat ke klukům. "Proboha," zděsíme se, "co jste dělali? Ty máš roztrhlé obočí, tay zas krev kolem nosu a ty dokonce díru v kalhotách!". Za chvíli přišla Mia s lékarníčkou a tak jsme se mohly pustit do ošetřování i přes velkou nevoli kluků. Skončily jsme až za dvě hodiny, tak velký byl odpor! Nejvíce se bránil Zayn, který se ale i nejvíce pral.

DIARY: Po ošetření balíme stany a vyrážíme na cestu. Půlka prázdnin ja za námi, stejně jako půl republiky..


13. Maletice

24. června 2014 v 16:40 | Linn
(pohled Báry)

O pět hodin později nás zcela nadchla vesnička Maletice, o které se zpívá v lidové písničce "Na břehu Blanice". Kluci vyrazili do Technického lidového muzea a my šly s nimi, protože součástí prohlídky bylo i zdarma si vyzkoušet některé stroje.
A pánové zjistili, že to umíme na motorce. To bylo překvapení, ušklíbly jsme se nad jejich vyrazy. Smějící seSmějící seSmějící se Po prohlídce jsme si zajeli do muzea vín na okoštování loňské výroby. Do tábořiště jsme se vrátili v mírně podnapilé náladě. Když jsme se s holkama dopotácely opilým krokem ke koním, koukali na nás, jako by nám říkali: "A nezbláznili jste se?". Přišlo nám to hrozně k smíchu, takže jsme se rozřehtaly jako koně a šly je vyhřebelcovat. Kluci mezitím připravili oheň a opékali nad ním buřty. Samozřejmě jsme to nevydrely! Přiběhly jsme k nim jako psi a ukradli jim je z prutů. Nenechali to tak a rozběhli se za námi. Bohužel ale přišli pozdě, protože už jsme je měly v puse.. :) Tak nás šli nedobrovolně vykoupat. Strhla se bahenní bitva. Vzduchem létaly cákance a odporné, nevoňavé bahenní munice. Když bitva skončila, stálo na našich místech místo lidí třináct strašidel. Co nám zbývalo, šli jsme se znovu vykoupat, přičemž jsme se myli navzájem štětkou. Utíkaly jsme před klukama, vždyť to lechtá! V půl osmé všechno utichá. Rozcházíme se po dvojicích mezi stromy, kde se k sobě přitiskneme a věnujeme si prohloubený polibek na dobrou noc.

12. AQUADISCO

24. června 2014 v 15:35 | Linn
(pohled Sáry)

Mia měla mapu České republiky, jak ji chce projet, tak jsme se nad ní seskupili a objasňovali si určité věci. Mia, která měla s sebou notebook, se mrkla na internet a zjistila, že v jedné vesnici, kterou máme po cestě, má být vodní discotéka v aquaparku, se vstupným ve výší sedmdesát korun do osmnácti let, takže Mia bude s Danem jako jediná platit úlnohofnotné vstupné pro dospělé.
Plni nadšení jsme tam vyrazili, aby jsme tam byli už večer. pro koně jsme našly s holkama vynikající místo u jezera, přibližně půl kilometru od vesnice a psy jsme tam raději nechaly s nimi, aby je hlídali. Vyšňořily jsme se co nejméně, protože diskotéka byla ve vodě a jely jsme.
Když jsme dorazily na místo, zábava už byla, doslova a do písmene, v plném proudu. Kluci nás chytili do náruče, abychom se jim neztratili a našli volná místa na odpočívadlech.


Jako poděkování se jim dostala voda v krku, když jsme je hned poté shodily do bazénu. Co jsme, ale neměly dělat, bylo, tam skákat. Jakmile jsme se totiž ocitly ve vodě také, začal pěkný kolotoč. Jakmile jsme pochopily, co se chystá, začaly jsme zdrhat, jak nejrychleji to šlo. Naše drahé polovičky, kterým jsme zřejmě pošramotily jejich mužskou ješitnost se dravě pustili za námi. Nakonec to dopadlo, pro nás nevesele, i když pravda, příjemně, když nás kluci všechny pochytali. Potopili se s námi pod vodu a políbili nás.
A jejich příkladu následovali i ostatní pánové v aquaparku.
Párty se rozdělila na dva tábory. Holky proti klukům. A poněvanž to byl aquapark, místa bylo dost a za chvíli celá budova zněla smíchem, výskotem a hudbou.

DIARY: Oslava skončila ve čtyři hodiny ráno.. my jsme pak musely kvůli koním vstávat v šest hodin. Další den v nové vsi skončil a my jedeme dál.

11.Debata

26. listopadu 2013 v 18:11 | Gill
(Debata kluků)
,,To byl ale hezký večer." vydechnul Zayn. ,,Áách, cítím se jako v nebi.." přidal se Golf. ,,Se divíš twl?" nevyvracel mu to Krahujec, ,,Vždyť jsi tam celou dobu měl Martínkovou chycenou na udičku!" dodal, ostatní se rozchechtali a Alex zrudl. ,,To víš kámo," povídá Cechura, ,,takovéhle kočky si musíme hlídat. Golfe?" ten vmžiku přitaká a Zayn, Nový a Dan se přidají. Pánové, já se divím," prolomí ticho Nový, ,,jak hrozně jsou ty holky stydlivé. Představte si," vypráví jim s nevěřícným výrazem, ,,že Terka mi dala pusu jen na tvář.". Okamžitě mu přijde SMS od Terky: ,,To si ty nestydo myslíš, že tě budu na potkání líbat, když tě ani neznám? Mrkající". ,,Ty holky všechny tedy stydlivý nejsou. Barča mě líbla sama od sebe.Rozpačitý" řekne Golf na obhajobu holek. ,,No, já si s Miou pusu nedal," přidá se k nim konečně Dan, ,,ale ten její zadek mě přitahoval tak, že mi tam furt omylem klouzala ruka..Smějící se". ,,Já měl stejný problém," přitaká Cechura, ,,ale z toho, jak mě pořád plácala, mám úplně placatou lopatu.". ,,Ty myslíš, že mě nebouchala?" opáčí Dan, ,,Omyl kámo, ona mi tak dupla na nohu, že mám placku ještě teď," bolestivě se zašklebí, aby svým slovům dodal význam. ,,Pánové," pohodlně se posadí Zayn, ,,já měl tedy proti vám z pekla štěstí.." ,,To bylo slyšet," odpoví mu Krahujec, ,,hádali jste se jak na funuse!". ,,Nepřerušuj blbe," utiší ho Zayn, ,,ano, hádali jsme se, ale já ji pak dal pusu.. Pánové," sdělí jim svůj poznatek, ,,až budete chtít umlčet holku, tohle zaručeně pomůže a navíc je to nádherný." ,,Budeme se toho držet," odvětí sborově kluci. Poté se se svým extra intimním zážitkem svěří klukům Petr s Oldou. Kluci, kteří napjatě poslouchají se na konci Oldova příběhu rozchechtají a jdou spát.

10. Disco

26. listopadu 2013 v 17:11 | Gill
 (Pohled Báry)

9. Bláznivý den

25. listopadu 2013 v 21:04 | Gill
 (Pohled Sáry)

8. Rozsudek

24. listopadu 2013 v 14:57 | Gill
 (Pohled Báry)
Terka, Viki a Bára se ráno probudí a Sára jim řekne o klucích.

7. Den D

24. listopadu 2013 v 13:29 | Gill
Holky vstávaly už v půl šesté, jak se domluvily, uklidily, nasnídaly se, vyčistily zuby a s kufry se vydaly do stáje.
Tam už byl připraven kočár, ve kterém byly úhledně srovnané balíky pro koně a na to či vedle toho si holky srovnaly věci. Šly přichystat koně a protože jich bylo pět, bylo domluveno, že koně se budou pravidelně střídat tak, aby byl každý den jeden kůň od tahání osvobozen.
A v půl osmé vyjely za dobrodružstvím! Mia měla z netu stáhnutou mapu cesty a podle ní a GPSky se řídily.
V 9 hodin už byly pryč z Prahy, tak to oslavily vyblbnutím se v 1. rybníku, na který narazily. :-)
 
 

Reklama