Růžová budoucnost

6. Oslava konce školy

26. ledna 2013 v 21:47 | marťanky
Ráno se holky probudily tak nervózní, že Sárka pořád běhala na záchod a ani nemohly jíst. Tak jim mamka dala s sebou velkou svačinu a požehnala jim křížkem. Smějící se
Holky byly s paní ředitelkou Kladské domluveny tak, že mezitím, co se začalo rozdávat vysvědčení, začaly připravovat stoly, které dostaly k dispozici - jak z jídelny Kladské, tak z jídelny Roháčovek. Stoly tam přivezl taťka Terky, jež měl obrovský náklaďák. Barča s Miou dostanou uvolnění ze školy a protože je Mia vysokoškolák, sehnala pár lidí, kteří byli ochotni postavit jim zadarmo pódium i se vším tím okolo. Anka byla domluvená s matkami pozvaných osob, že se s jídlem začnou scházet zhruba okolo konce 1. hodiny a tak se i stalo.
A po 2. hodině bylo vše připraveno. Prodram měl být následující: Začal dobrovolnými vystoupeními, po vystřídání všech dobrovolných ,,muzikantů" pokračoval scénkami ,,Bouračka a první pomoc", ,,Člověk v bezvědomí", ,,Vánoční nehody" a ,,Sesterská či bratrská láska". Jako další měli být psi Matěj, Arrow a Star, se kterými měly jejich majitelky předvést publiku ukázku agility, dogdancingu, poslušnosti, obratnosti a flyballu, a po nich bylo představení se záchranářštími psy. Jako další bod programu byla hostina za doprovodu HER, poté následuje program koní s Miou, který je rozdělen na 2 části - voltiž a parkur a jako bonus projížďka pro malé děti a kdo by chtěl, pak program pokračuje komickými výstupy, jaké známe z filmů a nakonec závěrečný hřeb večera - 5 dortů = We Love A Holiday a mix skupiny A-NAME (písně od: Kabát, UDG, Holki, Gott, Werich+Voskovec, Suchý+Šiltr, Zagorová,Farna) a po každém představení se vybírají peníze od jedné do deseti korun jako hodnocení.

Oslava skončila s úspěchem a na konci, když účastníci vyřešili test ze záchrany a psů, hlasovalo se o nejlepší výstup. A tím se stal na 3. místě výstup Naty s gymnastikou, 2. Bára, Viki a Terka se psy a ... na 1. skupina A-NAME! A speciální 4. místo získali komici.
Ke konci holky vybraly cca 2 000 Kč a účastníci byli nadšení a výborně připravení na prázdniny.
Když dorazily k Sáře a Báře domů, Terka nadšeně vyhrkla: ,,To bylo úžasný! Holky, byly jste výborné!". Sára s Bárou se na ni rozjařeně usmály: ,,My vám děkujeme víc, bez vás bychom to nezvládly!".
Poté se k nim připojila i Mia: ,,Tak a teď zkontrolujem, jestli máme vše na puťák a za dva dny vyrazíme! Koně musí být výborně připravení.", holky si na chvíly přestaly povídat a poté se ozvalo sborové: ,,Jasně!"
Večer si holky udělaly pyžamovou párty a když se všechny sešly na rozloženém gauči, Terka se vesele zeptala: ,,Holky, byl na oslavě nějaký kluk, který se vám líbí?" ,,Hmm.. Jo, byl - Matěj (pes-pozn. aut.)", odpověděla jí Viki. ,,Ty jsi odpověděla nějak rychle!" směje se Sárka ,,opravdu se ti žádný nelíbí?" uculuje se a čeká na odpověď. ,,Nooo..." ,,Povídej, podívej - jsme jedno ucho a jedna zamčená pusa!" přisadí si Barča. Viki chvíli přemýšlí, ale pak se rozpovídá: ,,Tak dobřa... Líbil se mi takový kluk, co byl tak strašně podobný Cechurovi... Ale ten tam nemohl být, protože ho žádná z nás nepozvala né....? "
,,Né? Já pozvala Golfa a spol. z čehož tím pádem vyplývá, že to Cechura opravdu byl a já si všimla, že se mu taky líbíš" směje se Barča. ,,Já tě zaškrtím!" vyletí Viki, ,,opovaž se mu to říct!". ,,Mně se líbí jeden vysokoškolák, který má rád koně a skvěle rozumí počítačům." přidá se Mia. ,,Fíha! Mně se líbí Alex Golf a mimochodem, proč bych mu to nemohla říct?" uculuje se Bára. ,,Protože jsi mi slíbila mlčenlivost!" připomene jí Viki. ,,Tak dost!" vmísí se mezi ně Terka ,,Barča to nikomu neřekne a my si to necháme pro sebe. Mně se třeba líbil takový nesmělý kluk, trochu natvrdlý výraz - a ani moc nemluvil..". ,,To byl Alex Nový!" směje se Sára ,,A mně se líbí poslední z týhle partičky - Zayn Lyrik.". Barča se málem polije džusem: ,,Ccoožžee?! Ten ichtyl? Překvapený Holky, Sárka musí k psychiatrovi!", šeptá holkám. ,,Možná, ale hluchá nejsem!", ohradí se Sára ,,Právě proto, že se mi líbí si chci toho úchyla vzít do parády!" odhalí jim své plány. ,,A my ti v tom pomůžeme, souhlas holky?" sjede je Mia pro jistotu výhrůžným pohledem. ,,Já si všimla, že pokukuje po Irmě Dixi, mimochodem pěkný k*ávě! Mohly bychom to udělat tak, že ji poprosím, aby mi podepsala jistý papír, který mu potom Dominika dá. Co myslíte?" ignoruje ji Bára. ,,Dobrý nápad," souhlasí holky ,,a ty budeš špion jo?". ,,No a ty taky budeš poslíček, který to dá Dominice a... ale to necháme po prázdninách ne?" brzdí je Sárka ,,Holky já se tak těším! Zítra už jedeme! Máte všechny sbaleno? A kufry tady??" holky přikývnou a Sára s Miou sborově vyhrknou: ,,Super! Takže zítra vstáváme v půl šestý, ať jsme už v sedm ve stáji! Dobrou noc!"

5. 2. Den - V bytě tety

26. ledna 2013 v 19:47 | marťanky
Sárka začala povídat: ,,Holky, souhlasíte s tím seznamem?"
Holky: ,,Naprosto!" Jenom Terka vznesla dotaz: ,,Ale kam to všechno dáme? koně toho tolik neuvezou..." Sárka odpoví: ,,O tom jsem taky přemýšlela. Teta - přesněji řečeno mamka Mii - má nádherný kočár, do kterého se to dá naskládat. Ale musíme se naučit vypřahat a zapřahat koně, takže honem do stájí!"
Holky zamíří do stájí a o pár hodin později řekne Mia: ,,Holky, nechcete si pro jistotu to vypřahánía zapřahání zopaakovat?", holky ji za to ,,s klidem" poslaly do temného místa na jejím těle: ,,Víš, jak mě bolí zadek? Víš, jak mě bolí ruce? A víš, jak se mi kroutí vnitřnosti??". Mia s potlačovaným smíchem přitaká: ,,Dobře, dobře.. Ani si nechcete dát pár koleček na rozehřátí? ". Holky na ni skočí a za chvíli nebohá oběť zmožena lechtáním, křičí: ,,Už bubu mlčet!" a tento slib byl s doporučením jednomyslně přijat.

4. Další den - Po škole

26. ledna 2013 v 15:48 | marťanky
Sárka přišla ze školy v půl druhý a Barča už tam byla, ale pospíchala na schůzku s holkama, takže si Sárka jen vyměnila tašku a šla s ní. Holky měly sraz v parku u Hostivaře a protože teta Sáry a Báry byla na dovolené (3 týdny) a tak dala holkám klíče, aby se jí postaraly o kytky. Takže šly tam.

POZDĚJI

Barča: Takže, kytky máme hotové a za pět minut otevírají stáj. Tak si pospěšte, ať máme chvilku pro sebe, než tam začnou chodit první návštěvníci a vykopnou nás do stájí jako roboty!


Holky si připravily koně a i s Miou vyrazily do přírody, Sárka, Barča a Mia si udělaly přírodní parkur a protrénovaly koně. Po návratu daly čisťouňké miláčky do čisťounkých boxů a šly zase k tetě do bytu. Tam si udělaly kafčo, čokoládu a vzaly si dortíky. Chechtaly se nad magnety s výroky, co měla teta na ledničce, třeba:,,Skončila jsem s dortíky, kávičkou a sexem - to bylo nejhorších 10 min mého života." A Sárka to hned změnila:,,Skončila jsem s koňmi, čokoládou a kluky - to bylo nejhorších min mého života!"
A večer každá z dívek dostala emailem seznam:

Seznam věcí na koňský puťák:

Jídlo: Každá si s sebou vezme pokud možno něco v konzervě, s dlouhou trvanlivostí, max. litrových lahví nějakého pití (!), tak aby to vystačilo na týden bez vydání peněz za nákupy

Prádlo: spodní prádlo - 21x minimálně 14x (můžete si vyprat)
trika s dlouhým - 8x
trika s krátkým - 12x
teplákovou či šusťákovou soupravu - 1x
plavky, ručník, mýdlo, šampon, hygiena
pláštěnku či nějakou jinou bundu
kšiltovka - 2x (!), jezdecká helma (!)
holínky, náhradní tenisky,
šortky - 5x, tříčtvrťáky či elasťáky (TO JE NA VÁS!)
spacák, karimatka
pyžamo či něco na spaní (triko, kalhoty...)
ešus, lžíce a nůž, hrnek, hrnec - 1 středně velký
kuchyňský nůž, vařečku, - 1 velký
rukavice pro případ zimy
teplé ponožky, kapesníky
deku, polštář, stan (S, B)
baterku + 4 náhradní baterie
plynový kahan
kartáč (na boty) - knihy (slovník, atd..)
sáčky s čajem
toaletní papír
žabky (nebo gumové boty)
hry do stanu, míč (Viki), lano (Teri), vlajky (Mia)

! Buďte připravené na to, že pojedem dnem i nocí, abysme se dostaly k místu s čerstvou přírodní vodou!!

Potřeby pro zvířata: -balíky sena (svázané)
-deka
-uzdu, vodítko, náhubek
-misky, přenosná láhev
-hřeblo, kartáč, háček na kopyta
-hračka, granule a jídlo
podkovy
Léky: Pro případ nemoce:
aspirin
nosní kapky, oční kapky
Aloe vera
lék proti kašli
lék proti bolestem žaludku, břicha
lék proti -bolestem v krku
-průjmu (FUJ!)
lék proti nevolnostem
léky pro zvířata: kolika (B)
kašel, rýma (B)
zánět spěnky (M)
zlomenina (M)
plíseň na hřívě (B)
! Každá z holek si vezme finanční obnos, ze kterého se potom část dá na společné účely (nákupy, návštěva věřejných záchodků, sprch či nějakého objektu !

POVINNÉ!: Doklady, telefon, notebook či netbook (kdo má), peněženku... [TO VŠE BUDE VE SPOLEČNÉH TREZORU, JEŽ VEZME Teri Happy Oversonová! ]

+DŮLEŽITÉ! Nějaké sukně, asi 2x či sexy trika, pokud navštívíme disco či divadlo, ať jsme kočky!
Kdo chce, může i kosmetiku či nějaké věci nezbytné k hraní atd.

3. kapitola

27. srpna 2012 v 20:37 | marťanky

Další den

Barča: "Sáro, vstávej! Musíme udělat snídani a pak máme schůzku s holkama na Průběžné! Tak koukej vstávat!!!"
Sárka: "Už jsem vzhůru! Snídaně je lehká, já jen doběhnu pro rohlíky a ty mezitím zkontroluj Kubu."
Barča: "Už letím. Ale nejdřív se oblíknu."
Sárka: "Tak jsem tady s rohlíkama. Co Kuba? S holkama se tentokrát sejdem tady před barákem. Přijdu s nimi ze školy."
Barča: "Spal zadkem na polštáři a já jsem po bližším pátrání zjistila, že polštář je počůraný. Tak jsem svlékla povlak a Kubu přikryla. Ty jsi se zbláznila! Vždyť je neděle! Smějící seSmějící seSmějící se"
Sárka: "Jéžiš, já na to úplně zapomněla. S Kubou dobrý, snídaně hotová, tak můžeme jít. Jen napíšu kam jdeme."

POZDĚJI VENKU

Barča: "Sakra dělejte! Za dvě minuty nám jede dvaadvacítka a my jsme teprve u hřiště!!! PřekvapenýPřekvapený"
Sárka: "To stihnem, klid! Tak holky, co rodiče?"
Terka: "Když se dozvěděli, že je to zadarmo, ihned souhlasili. Smějící se"
Viki: "U mě to bylo podobné jako u Terky, akorát že s tím souhlasili až když jsem jim řekla, že s námi jede 20ti letá Mia a dala jim její tel. Číslo. Pak jsem jim řekla, že mobil budu používat jen v nouzových situacích a když budu potřebovat ohlásit, že jsem v pořádku."
Barča: "takže téma RODIČE je vyřešeno. Tak dámy, nastupovat! Star! Ke mně!"
Sárka: "Tak už jsme tady! Vystupujem! A holky, než se otevře stáj, nezajdeme do mekáče?"
Holky: "Jóóó!"
Sárka: "Já si dám zmrzlinu a shake čokoládový. Co vy?"
Barča: "Já si dám zmrzku a shake banánový a taky vezmu Mie."
Viki: "Já hranolky a vanilkový koktejl."
Teri: "A já zmrzku a jahodový koktejl."
Číšník: "Hned to bude!"
Sárka: "Takže stáj se otevírá v 10, tak máme hodinu. A holky, nechcete si s sebou někoho vzít? Kluky i holky bereme - čím víc lidí, tím větší zábava!"

VE STÁJI

Barča: "Ahoj Mio! Jak jde život? Co koně?"
Mia: "Nazdar holky! Ráda vás vidím! Koně jsou v perfektním stavu na pastvině, takže už jen musíte vyčistit box svého oblíbeného koně, nastrojit koně a připravit se na vyjížďku. Souhlas?"
Holky: "Jasněěě!!!"
Mia: "Takže: S chutí do toho a...?"
Holky: "PŮL JE HOTOVO!"
Sárka: "A HONEM OD TOHO! Nevinný

PŘI PROJÍŽĎCE NA KONÍCH

Sárka: "Tak vezmete s sebou někoho? Pokud máte psa, můžete. My Star taky berem sebou."
Terka: "Já bych chtěla vzít svého psa Matěje...?"
Vik: "A já svoji fenku Arrow...."
Mia: "A já si s sebou vezmu svoji maličkost." Smějící se
Sárka: "OK. Takže si stačí s sebou vzít ten náš stan pro 5 a jeden pro 2 - na zásoby jídla. Co myslíte??"

Holky: "OK."
Sárka: "Super, takže já sestavím seznam, co budeme potřebovat a pošlu vám to emailem. Návrhy přijímám na facebooku či na skype. Končím."
Holky: "SOUHLAS, vracíme se...."
*Holky se rozloučily a šly domů.*
Barča: "Jéžiši! Mně se nechce do školy!!! Zamračený"
Sárka: "Mně taky ne, ale škola - to je výborná příležitost na sepsání seznamu a naděje, že se pořádně vyspím!"
Barča: "HAHAHA!!! S vyplazeným jazykem"

Sárka: "Pápápá, říkáme pá před školou a začla další pánská šou!!! ÓÓÓÓ.."
Barča: "ÓÓÓ..."
Sárka: "Už je pozdě! Hajají!"
Barča: "................."
Sárka: "Co??"
Barča: "ŽE S-P-Í-M!!!"
Sárka: "Chrrr, chrr, chraa, chre.............."

2. Další den - pokračování kapitoly 1. Dvě sestry

27. srpna 2012 v 19:27 | marťanky

Další denBarča: "Uááááá! Ségra, vstávej, je sobota!!"

Sárka: "Nech mě spát!! Právě proto, že je sobota mám povoleno spát dlouho!"

Barča: "Ale vždyť jsi souhlasila, že se podíváme po místu, kde by měl stát náš budoucí barák! Usmívající se"

Sárka: "Pomoooc! Ale ne tak brzo! Vždyť je půl 10!!"

Barča: "Říkáš brzo jo?!? Tak chvilku poslouchej!"

Máma: "Holky vstávat! Snídaně! A po snídani si doufám vyjedete do volné přírody! My totiž jedeme všichni tři k tetě Janě. Ale já dohlédnu na to, aby jste si do té přírody opravdu vyjely!! Tak mazejte na snídani! Za 10 min. ať už jste tam! A oblečené! Postele si také koukejte ustlat!!"

Sárka: "Panenko svatohorská! OK, za chvíli tam jsme! Plačící Mimochodem Barčo, jak chceš jet na kole, když tady máme jen brusle?"

Barča: "Panenko Maria! Tak skočíme na Florenc, do Bakova a vlakem si přivezeme kola a bude to!"

Sárka: "Ty jsi hrozná! Nebo to uděláme tak, že si půjčíme mamky kolo a já tě povezu na rámu, co myslíš? A kam bys chtěla vyrazit?"

Barča: "Proboha! To snad ne! Ty si vezmeš tátovo a já mámino a bude to!"

Sárka: "Blbe! Myslíš, že dosáhnu na šlapky?!? Mysli mozkem, ne kolenem!"

Barča: "Ty troubo! Co se asi dělá se sedlem?!? Ty si myslíš, že se nedá to sedlo dávat výš a níž?!? Teda!!"

Sárka: "Takový voloviny už nechci slyšet! Já to ZKOUŠELA a NEŠLO TO!!! Křičící"

Barča: "Tak uděláme dvojkolo!! Přivážeš řetězem obě kola k sobě a uzamkneš ho. A brzdit bude ta vzadu."

Sárka: "Dopr....! Prostě si tě přivážu na rám a bude to! Srágorko! Tak kam pojedem?"

Barča: "Buďto pojedem podle mého na Florenc, nebo ti strčím do jídla projímadlo! Můžeš si vybrat - buďto po dobrým nebo po zlým! Křičící"

Sárka: "Proč zas na Florenc? Dopr....! Chceš hledat ten barák nebo psí hovínka?!? Křičící"

Barča: "Ty jsi...! Na bruslích se přes les asi nedostaneš, nebo jo?!?"

Sárka: "A co třeba na koních?"

Barča: "Tak jo! Ale musíme se zeptat. Po snídani se tam stavíme."

Mamka: "To vám to trvalo než jste se probudila!"

Holky: "Mami, můžeme jet potom na koních ven?"

Mamka: "Proč ne! Ale nesmíte nikoho zabít!"POZDĚJI VENKUSárka: "Tak kam vyrazíme? Já bych jela do Hostiv. parku."

Barča: "To by šlo, ale co tam budeš dělat s koněm?? Za 14 dní jsou prázdniny, tak pozvi holky, které mají rády koně a umí na nich jezdit, na 3týdenní středočeské putování na koních!"

Sárka: "Bingo! Bezva nápad! Ale kde vzít ty koně? Z parku Hostivař nám asi 20 koní na 3 týdny nepůjčí!"

Barča: "DVACET KONÍ!?! Vem si jen 2 holky! Měly by ti stačit!"

Sárka: "Ale v naší třídě miluje koně 18 holek!"

Barča: "JÁ TI ŘÍKÁM, ABY JSI SI Z NICH VYBRALA DVĚ HOLKY!!!"

Sárka: "Fine. Viki a Terka. A ty koně?"

Barča: "To zařídím - Mia dcera ředitelky je má stará známá a věří mi. V minulosti jsem také podnikala týdenní vyjížďky a vždy jsem se vrátila v pořádku a koně byli také v pohodě."

Sárka: "OK. A já si rozhodně beru Fifi! Koho ty? Holky si přijdou vybrat... Už jsem jim psala a obě jsou nadšené, jen se ještě musí zeptat rodičů."


Barča: "No přece Orion! Ajejej no jo, ale taky se musíme připravit na pořádný průšvih!"

Sárka: "Barčo - lest vždy zvítězí!! Tzn. že tátovi můžeme předložit zájezd do přírody na 3 týdny a o alibi se nám postará Mia - ta pojede s námi takže říďa o tom bude vědět. A mamce můžem říct celou pravdu. Co myslíš?"

Barča: "... ,Zní to jak pohádka z oříšku královny Mab' Skvělý!! To je všechno?!? Překvapený"

Sárka: "A co bys ještě chtěla???"

Barča: "Hmmm... Tak už se oblíkni, já připravím psa a vyrazíme ven - jak říkala mamka..."

Sárka: "Vždyť už jsem připravená. Čeká se jen na tebe! A jestli sis nevšimla - už jsme venku!! Nevinný"

Barča: "Hmm... Star!"

Sárka: "Hele, teď mi volaly holky jestli se nemůžem sejít na Průběžné. Viki se chystá. Půjdem tam?"

Barča: "Proč ne? Star do stáje smí."

Sárka: "OK. Hele, jede 22, za chvíli tam jsme. (10 min.) Ahoj holky! Nastupte! Jedem do stáje!"

Teri, Vik: "Ahojda! Tak se jdem domluvit na tý cestě!"

Teri: "Já rodičům řekla, že s námi jede dospělý! Máš nějaké číslo?"

Barča: "Sárka ne, ale já mám číslo na Miu. Víš, to je dcera ředitelky a díky tomu, že s námi jede ona, bude ředitelka s tou cestou jistě souhlasit.. Vždyť své dceři důvěřuje ze všech lidí nejvíc!"

Sárka: "Měly bychom sebou mít: bágly plné jídla v konzervách a pytlících, prádla (i náhradního) a karimatku se spacákem a stan (nám stačí 2). Týdny bychom jely oklikami, vesnicemi a lesními cestami. Najdu nejlepší cestu pro nás i koně. Co vy na to?"

Barča: "Je to dobré, ovšem Star pojede s námi a bude nás v noci hlídat, aspoň budeme mít ochranu i v noci. Já vezmu ten fialový stan pro 2 a Teri nebo Viki ten druhý a třetí vezme Mia. Oblečení si vemte málo - seznam vám pošlu mailem. V tom seznamu bude také kdo s kým bude spát a pokud nebudete souhlasit, mohu to změnit."

Sárka: "Nebo ne. My vezmem stan pro 5 lidí a vejdem se tam všechny. Můj email holky máte - já v tom nevidím problém."

Barča: "Akorát že... Hele holky, vystupujem! Pokud nechcete přejet stáj, ať už jste venku!"Ve stájiSárka: "Ahoj Mio! Tak tohle je Terka a Viki, které s námi pojedou na cestu. Mio, jak to dopadlo s mamkou?"

Barča: "Doufám, že ne špatně! Překvapený"

Mia: "Kdepak špatně! Úplně výborně! *velky.usmev* Jakmile se dozvěděla, že s vámi jedu já, dovolila to, ale pod jednou podmínkou..."

Holky: "Jakou??"

Mia: "Že si každičký den odpracujeme."

Barča, Sárka: "Takže o víkendech budeme od rána do večera makat ve stáji, dokud nebudeme mít odpracované ty dny, co budeme pryč."

Teri, Vik: "SOUHLAS!"

Mia: "Jsem ráda, že už to mám za sebou. Tak co říkáte holky, půjdete si už vybrat koně?!?Smějící se"

Sárka: "Mám jen dotaz: To "odpracovávání" bude zadarmo? Já si rozhodně beru Fifi!!"

Barča: "A já zase Orion!"

Mia: "Slyšely jste holky? Orion a Fifi už jsou zamluvené. Smějící se"

Teri: "Jé, tenhle černý hřebec je nádherný!! *usmev* Jak se jmenuje?"

Viki: "A mně se zase líbí tenhle! Ach, ten bělouš je překrásný!! Jak se jmenuje?"

Mia: "Vraník je Blesk a bělouš se jmenuje Sněženka. A já pojedu na hnědákovi Matějovi. Takže je chcete?"

Teri+Vik: "Jaaasněěě!!! Jé, už je 12! musíme domů. Tak přijdem zítra!"

Holky: "Tak ahoj Mio!"
*Holky se na Průběžné rozloučily s Terkou, domluvily si místo a čas další schůzky a jely domů. Stihly to přesně na oběd.*
Mamka: "Kdejste byly tak dlouho!?!?!?"
Holky: "U koní.."
Mamka: "Máte štěstí, že jste dorazily přímo na oběd. Já jdu s tátou do vinnýho sklípku, máme tam důležitou večeři se Šmídovou, týká se to koupi jejího bytu."
Sárka: "Dobře. My si s Kubou zahrajeme "Honzo vstávej". A až dorazíte, budu zvědavá jak to dopadlo!!!"
Mamka: "To se bohužel dozvíte až ráno, dorazíme až v půl dvanáctý v noci, aspoň tak to odhaduji..."
Barča: "Mami, my zítra jedeme s Terkou a Vikčou na projížďku na koních. Můžeme?"
Mamka: "Můžete, ale ráno nás nebuďte!"
Barča: "Jasně! Díky mami! *pusa*"
Sárka: "Ale aspoň vám uděláme snídani..."

VEČER

Barča: "Dobrou noc brácha, ať ti v noci přijde pytel blech na pomoc."
Kuba: "Chrr, chrr, chrrr..."
Barča: "Dobrou noc ségra, ať tě blechy štípou celou noc."
Sárka: "Dobrou noc."1. Dvě sestry aneb Jak to všechno začalo

26. srpna 2012 v 21:46 | marťanky
Začínáme takový příběh, který jsme si jednou z nudy začaly vymýšlet..Nevinný
Je to trochu (hodně..) blbina, ale dát to sem musíme..!Rozpačitý Tak snad se vám to bude líbit.. Usmívající se

Popis: SÁRA A BÁRA - 2 SESTRY, KTERÝM SE SPLNILA RŮŽOVÁ BUDOUCNOST.


Sára jednoho dne přišla domů, hodila boty na hadr, uklidila bundu a šla do pokoje. Její
o 2 roky mladší sestra Bára už odflákla úkoly a teď zamilovaně hltala časopis o koních. Sárka protočila oči v sloup a šla si udělat úkoly. Když byla hotová, uklidila v bytě a šla si povídat s Bárou. Večer si k ní Bára vlezla a začaly básnit o své budoucnosti.
Začala Barča: "Víš, Sáro, co bych si přála??"
Sárka: "Víš, že ne..."
Barča: "Přála bych si mít farmu, někde v přírodě, na ní koně, slípky, prase a krávu. Mít třípatrový barák, kde bych bydlela s tebou a v něm měla kočku, psa a andulku Andulku."
Sárka: "A kde na to vezmeš prachy?!?"
Bárča: "Budu zvěrolékařka né!?!"
Sárka: "A kolik chceš mít dětí??"
Barča: "Nejméně čtyry."
Sárka: "Ty jsi blázen! Mně budou stačit tři. A kolik chceš mít těch koní a jak vidíš krmení??"
Barča: "Měním názor: Děti 3 a koní chci mít 20, krmení by mělo být v poho, poněvanž stáje budou dvě, dvě stodoly: v jedné budou pomocné stroje atd. A v druhé krmení a ostatní věci, které se nevejdou na půdy stájí a do sedlovny."
Sárka: "Já myslela krmení všeobecně..."
Barča: "Tak dobře, dobře. Koně - 15, stačí??"
Sárka: "Yes. Kde chceš bydlet??"
Barča: "Blbá otázka. Přece na farmě, vedle stáje."
Sárka: "Myslím, místo, d.......!"
Barča: "Ještě nevím... Tento víkend se po ňákým ohlídnem na kole."
Sárka: "Proč ne? Aspoň se zbavíme bráchy... Chtěla bych bydlet blízko louky, lesa, potoku a slunci. Mít kočku a andulku Elišku. Možná ti pomáhat s koňma a pracovat jako učitelka češtiny a dějáku."
Barča: "To se všechno se ti může splnit."
Sárka: "Jo, s dřinou, pílí a PENĚZI! Chtěla bych být ale také záchranářka, ošetřovatelka či zdravotnice."
Barča: "Hmmm."
Sárka: "Ale víš proč??"
Barča: "Ne."
Sárka: " Protože mi mamka vyprávěla, že táta její kamarádky si zlomil nohu v krčku, tak jezdil do nemocnice. K tomu měl propíchlou ledvinu, takže jezdil na kontroly. A jednou ho domů přivezla sanitka a on, když vystoupil, tak uklouzl a TA SANITKA ho přejela. Některým lidem pomoct nemůžeš. Blbcům."
Barča: "Tak víš co? Zdravotnictví bude náš koníček a jinak budeš dělat úču, jo?"
Sárka: "Samozřejmě! A jaký by měl být tvůj kluk nebo manžel?"
Barča: "KDO TO MÁ SAKRA VĚDĚT!?!"
Sárka: "Jéžiš! Prostě: jak si ho představuješ?!?!"
Barča: "Hodný, umět to s dětmi, mít rád koně, umět opravovat věci a vůbec- mít mě a děti rád."
Sárka: "Hm, a co tvé děti? Jaká bys jim dala jména?"
Barča: "Martina, Anička, Tom, Martin."
Sárka: "Neříkalas, že stačí 3?"
Barča: "Jakub, Anička, Martin... A jakého chceš ty mít manžela a jména dětí??"
Sárka: "Chytrého, hodného, pěkného, prachatého a 3 děti. Asi Toma, Kateřinu a Anastázii."
Barča: "Joooo?? Prachatého??"
Sárka: "Co na tom vadí? Javor, že prachatého! Nebo k čemu mi bude chlap, který bude splňovat všechno, ale bude žít na ulici? To se k němu mám nastěhovat?"
Barča: "Hele, nejseš ty ňáká drzá?? Přece jsme si domluvili, že budeme bydlet spolu!!"
Sárka: "Ó sorry, na to jsem na chvíli zapomněla... A jak by jsi chtěla, aby vypadal ten dům??"

Barča: "Na tom se musíme domluvit... Co všechno v něm chceš mít??"
Sárka: "Starodávný nábytek, porcelán, velikánskou knihovnu, moderní kuchyň, spíž, sklep (velký).... A co ty?"
Barča: "6x dětský pokoj, 2x ložnice, v koupelně 2x vanu, 2x záchod, 2x sprchus dveřma, obrovský obývák, 4, max. 3 patra, jídelnu oddělenou od kuchyně, půdu, bazén a tři pokoje pro hosty."
Sárka: "Proč by nemohly být holky spolu a kluci taky? Vlastní pokoje mít nemusí... Já jsem s tebou spokojená i když mi někdy lezeš příšerně na nervy! A proč ne 2x koupelnu? A na co jídelnu oddělenou od kuchyně? Jídelna může být s kuchyní 1 místnost. Ne! Max. 2 pro hosty! A na co bazén? Leda nafukovací!! Ty jsi hrozná, víš o tom?"
Barča: "Dobrý nápad! Jo, vím. Takže 2x pokoje - dětské. Stačí ti to? Usmívající se To mě nenapadlo! Usmívající se S tou jídelnou je to dobrý nápad, ale ten stůl bude dlouhý! S pokojem pro hosty souhlasím a ten bazén by ale musel být taky pořádně velký! Nerozhodný"
Sárka: "Stůl může být roztahovací a ten bazén... to je jedno... A s těmi dětskými 3x."
Barča: "Hmm... Dávej další otázky."
Sárka: "Ptej se ty mě. Je na tobě řada."
Barča: "No, tak...."
Mamka: "Jaktože nespíte?!? vždyť je 22:45!!
Holky: "No jo.... Dobrou noc!"
Mamka: "Dobrou! A opravdu spát!!"
Holky: "Dobrou noc!"
 
 

Reklama